Strusia Farma w Kniewie

Mini-zoo w gospodarstwie agroturystycznym, ze strusiami afrykańskimi w rolach głównych. Są to zdecydowanie największe ptaki na Ziemi, o czym najlepiej przekonać się na własne oczy. W zwierzyńcu przebywa zresztą więcej gatunków, część dla naszej strefy geograficznej egzotycznych.

Obok ok. 50 strusi w różnym wieku po zagrodzie przechadzają się kozy, lamy, owce, strusie emu, kaczki, gęsi, perliczki, kury, króliki, osły i konie - czyli same łagodne, z natury przyjazne zwierzaki. Najważniejsza rzecz z punktu widzenia dzieci: wszystkie dają się pogłaskać i nakarmić, a niektórych można nawet dosiąść.

Z myślą o najmłodszych gościach na Strusiej Farmie przygotowano garść informacji i ciekawostek przekazywanych w trakcie zwiedzania. Maluchy ucieszą się także z placu zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami czy drewnianymi figurami zwierząt. Dla grup zorganizowanych przewidziano kilka programów z dodatkowymi atrakcjami, jak wypiekanie ciasteczek do karmienia czy przejażdżki bryczką.

Na miejscu działa restauracja - rzecz jasna w karcie dań nie brakuje propozycji ze strusich jaj oraz mięsa tych wielkich nielotów. Otwarty jest również sklepik z wyrobami ze strusiej skóry, piór oraz jajek. Strusia Farma jest otwarta przez cały rok: w okresie maj-wrzesień od 10:00 do 19:00, a w pozostałe miesiące należy umówić się telefonicznie.

Świetne miejsce do spędzenia czasu z dzieciakami poza plażą. Całe mnóstwo zwierzaków, które można karmić specjalnymi przysmakami. Mała knajpka z pysznym jedzeniem, lodami i kawą. Duży zielony teren i plac zabaw pozwalający na zużycie nadmiaru energii naszych pociech. Z nasza dwójką wracamy tam za każdym razem.

Ulietta .

Dodaj opinię

Zwiedzanie Strusiej Farmy indywidualnie:

 • wejściówki normalne 6 zł
 • wejściówki ulgowe 4 zł

Programy dla grup zorganizowanych na Strusiej Farmie:

 1. zwiedzanie, konkursy, plac zabaw, karmienie, pamiątki (1 h) - 10 zł/os.
 2. zwiedzanie, konkursy, plac zabaw, pieczenie ciasteczek, karmienie, pamiątki (2,5 h) - 16 zł/os.
 3. zwiedzanie, konkursy, plac zabaw, karmienie, pamiątki, ognisko z kiełbaskami (2,5 h) - 16 zł/os.
 4. zwiedzanie, konkursy, plac zabaw, karmienie, pamiątki, przejażdżki bryczkami (2,5 h) - 16 zł/os.
 5. zwiedzanie, konkursy, plac zabaw, pieczenie ciasteczek, karmienie, pamiątki, ognisko z kiełbaskami (3,5 h) - 22 zł/os.
 6. zwiedzanie, konkursy, plac zabaw, karmienie, pamiątki, ognisko z kiełbaskami, przejażdżki bryczkami (3,5 h) - 22 zł/os.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Królestwo strusi afrykańskich w samym środku Pomorza. W zagrodach gospodarstwa żyje ok. 50 przedstawicieli tego gatunku największych ptaków świata. Obejrzeć, pogłaskać i własnoręcznie nakarmić można także emu, osły, koniki, lamy, króliki, owce, kozy i swojskie ptactwo domowe: gęsi, kury, kaczki. Na Strusiej Farmie działają także sklepik i restauracja.

Strusia Farma w Kniewie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Strusia Farma w Kniewie, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Strusia Farma w Kniewie.
Ceny biletów / cennik wejść do Strusia Farma w Kniewie. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 6 zł
  Strusia Farma w Kniewie cena biletu ulgowego: 6 zł
 • 9 zł
  Strusia Farma w Kniewie cena biletu normalnego: 9 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Strusia Farma w Kniewie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij