Stadnina Koni Siwa

Stadnina Koni Siwa w Salinie to bogaty w ciekawe możliwości ośrodek jeździecki, usytuowany pomiędzy gęstym lasem, szczerym polem i uroczym jeziorem Salino. Warunki dla miłośników hippiki są tu co najmniej bardzo dobre - i tak samo dla koni.

Do dyspozycji i początkujących, i doświadczonych już w jakimś stopniu jeźdźców są 3 różne padoki - jeden w hali oraz dwa maneże na świeżym powietrzu, trawiasty i piaskowy. Dla chętnych ustawia się tor do skoków. Swoje umiejętności i znajomość końskich zwyczajów można znacząco poprawić podczas zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Na liście propozycji nie mogło zabraknąć wypadów w malowniczy kaszubski plener. Stadnina Siwa rekomenduje korzystanie ze szlaków wytyczonych przez Nadleśnictwo Choczewo - w sumie przygotowało 130 kilometrów oznakowanych ścieżek. Jest też opcja przejażdżki bryczką, a zimą - zorganizowania kuligu.

Dodaj opinię

Cennik jazd w Stadninie Koni Siwa:

  • oprowadzanie na kucyku bądź koniu - 10 zł (10 minut)
  • jazda na lonży - lekcja dla początkujących - 20 zł (15 minut)
  • samodzielna jazda na padoku / maneżu lub w terenie - 40 zł (60 minut)
  • wycieczka bryczką dla maks. 10 osób - 150 zł (60 minut)
  • karnet na 10 jazd (godzina maneżu, godzina jazdy w terenie lub 30 min lonżowania) - 300 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Rozbudowane centrum jeździeckie z rozległymi terenami dookoła świetnie nadającymi się do konnych wypraw. Do dyspozycji początkujących i zaawansowanych amatorów hippiki oddano 3 padoki - dwa z nich zbudowano na zewnątrz (trawiasty i piaskowy), jeden funkcjonuje pod dachem. Dodatkowo okoliczne nadleśnictwo wytyczyło łącznie 130 km jeździeckich szlaków.

Stadnina Koni Siwa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Siwa, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Siwa.
Ceny biletów / cennik wejść do Stadnina Koni Siwa. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-150 zł
    Stadnina Koni Siwa cena biletu normalnego: 20-150 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Siwa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij