Stadnina Koni Hajduki

Stadnina Koni Hajduki to jeździeckie centrum na wschodnim skraju Puszczy Wierzchucińskiej - tym samym o odpowiednie tło dla niezapomnianych wycieczek na koniu nie ma potrzeby się martwić. Podobnie jak o dobór odpowiedniego wierzchowca, sprzętu czy własne umiejętności w siodle.

W stajniach i wybiegach stadniny “Hajduki” na co dzień przebywa ok. 16 koni o różnej charakterystyce - plus kilka zwierząt pozostawionych w hotelu lub do ujeżdżenia. Niektóre sprawdzają się znakomicie przy początkujących jeźdźcach, okiełznanie innych wymaga już pewnego obycie. Właściwa pielęgnacja wierzchowców i stosowne podejście do zwierząt jest nieodzownym elementem szkolenia, przeprowadzanego przez fachowych instruktorów.

Jazdy mogą odbywać się w hali, na jednym z zewnętrznych maneży albo w “dzikich” rejonach Kaszub. Można także zdecydować się na przejażdżkę bryczką. Ośrodek organizuje również obozy sportowe i imprezy okolicznościowe z kilkoma dodatkowymi atrakcjami, ustalanymi indywidualnie (od paintballa po loty balonem) - gospodarstwo “Hajduki” ma 6 hektarów powierzchni.

Dodaj opinię

Cennik atrakcji konnych ośrodka Hajduki:

 • kwadrans oprowadzanki - 25 zł
 • półgodzinna sesja hipoterapeutyczna - 30 zł
 • pół godziny lonżowania - 50 zł
 • 40-minutowa jazda z instruktorem - 60 zł
 • godzinna jazda w terenie - 70 zł
 • godzinna przejażdżki bryczkami - ok. 60 zł/os. (konkretna cena zależy od trasy i liczby uczestników wycieczki)
 • zimowy kulig (z ogniskiem, bigosem, herbatą i grzańcem) - 35 zł/os.
 • karnet na 10 lekcji jazdy z instruktorem (45 min każda) - 450 zł

Pobyt konia w Stadninie Hajduki (zwierzęta są padokowane, ujeżdżane, swobodnie puszczane na duże pastwiska) - 750 zł za miesiąc

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Rajski zakątek na obrzeżach niezwykłej Puszczy Wierzchucińskiej - przynajmniej z punktu widzenia miłośników hippiki. W gospodarstwie “Hajduki” zazwyczaj mieszka ok. 16 koni, czekających na kilka kółek po padoku, zaprzęgnięcie do bryczki lub swobodną jazdę w terenie. Doborem wierzchowca odpowiedniego do zadania i umiejętności jeźdźca zajmą się instruktorzy.

Stadnina Koni Hajduki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Hajduki, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Hajduki.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Stadnina Koni Hajduki. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 25-70 zł
  Stadnina Koni Hajduki cena biletu normalnego: 25-70 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Hajduki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij