Sierra Golf Club

Jedno z największych i najciekawszych pól golfowych w tym rejonie Pomorza. Położone w pewnej odległości do tłumnych, hałaśliwych miast, zapewnia doskonałe warunki do gry oraz ciszę, spokój i elegancję - tak pożądane w tej dyscyplinie sportu.

Klub w Pętkowicach dysponuje właściwie pełnym zakresem golfowych obiektów, do wykorzystania zarówno przez zaawansowanych, jak też początkujących graczy.

Pole klasy mistrzowskiej (par 72) z 18 dołkami na terenie o zmiennej charakterystyce, wymagające niezłego poziomu do osiągnięcia przyzwoitego wyniku. Do tego równie imponująca infrastruktura Akademii Golfa - driving range z 26 osłoniętymi od opadów stanowiskami, osobne pola do ćwiczenia różnych uderzeń (putting, pitching, chipping) oraz pole treningowe z 9 dołkami.

Swoje golfowe umiejętności można sprawdzić pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy zawsze służą dobrą radą i celną uwagą. Ta możliwość dotyczy również dzieci. Sierra Golf Club przeprowadza egzaminy na tzw. Zieloną Kartę PZG - przepustkę do członkostwa w najważniejszych klubach. W trakcie zawodów - a Pętkowice organizują naprawdę poważne turnieje krajowe i międzynarodowe - warto spróbować podpatrzeć, jak grają naprawdę dobrzy golfiści.

Po sportowej rozrywce kolejne miłe chwile czekają w nowoczesnym, komfortowym budynku klubowym.

Dodaj opinię

Jeden z najważniejszych ośrodków golfowych na Pomorzu i w ogóle w kraju. 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej (72 par), pole Akademii Golfa z 9 dołkami, 26 stanowisk driving range, miejsce do trenowania różnych technik uderzeń, profesjonalna kadra, zróżnicowany i doskonale zaprojektowany teren… Sierra Golf Club posiada bodaj wszystko, czego golfiści potrzebują.

Sierra Golf Club adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Sierra Golf Club, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Sierra Golf Club.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Sierra Golf Club opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij