Plaża naturystów

Dębki są znane z plaży, na której po opalaniu nie białych śladów od strojów kąpielowych. Około 500 metrów na zachód od ujścia rzeki Piaśnicy znajduje się plaża naturystów.

Mówią, że piasek jest tam drobny i niemal biały, a woda morska przechodzi z granatu do błękitu na niebie. Za niewielką wydmą znajduje się rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki z soczysto zielonymi łąkami.

Taki krajobraz, to czysta natura, szczególnie na plaży naturystycznej. Jest to podobno jedyna w naszym kraju taka plaża, która posiada stosowną licencję. Raz w roku, 26 lipca odbywa się tu nawet konkurs Miss Natura w obowiązkowym "stroju Ewy".

Dodaj opinię
Plaża naturystów adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża naturystów, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża naturystów.
  • 84-110 Dębki
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża naturystów opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij