Plaża

Najważniejszą atrakcją Dębek jest oczywiście przepiękna, piaszczysta plaża. Jest to jedna z najszerszych plaż nad Bałtykiem.

Drobny, jasny, niemal biały piasek kontrastuje z granatowym morzem i błękitnym niebem (oczywiście podczas słonecznej pogody). Jeśli do tego dołączymy widoczne niekiedy soczyście zielone trawy rezerwatu Piaśnickie Łąki, to ten bajeczny krajobraz zdecydowanie może zauroczyć.

Dębki posiadają plażę równolegle do głównego deptaka ul. Spacerowej. Jednak chyba najbardziej popularnym odcinkiem plaży jest ujście Piaśnicy. Nie często się zdarza, aby czysta rzeka wpadała zapiaszczonym płytkim ujściem do Bałtyku, tak jak dzieje się to w Dębkach.

Dodaj opinię

Warto sfilmować Plażę, zająć się tym może firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Plaża adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Plaża, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Plaża.
  • 84-110 Dębki
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Plaża opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij