Park Linowy LINOWO

Park linowy “Linowo”to jedna z najnowszych, a już cieszących się wśród przebywających w Dębkach turystów znaczącą popularnością atrakcji w miejscowości.

To uniwersalne miejsce, w którym miło i aktywnie spędzają czas zarówno dorośli, jak też ich małe pociechy. “Linowo” składa się z 3 odmiennych tras, zbudowanych na powierzchni 1,5 hektara. Mały Park przeznaczony jest dla małych dzieci i w pewnym stopniu przypomina typowy, miejski plac zabaw. Tutaj maluchy mogą bawić się bez czasowych czy ilościowych ograniczeń.

Pozostałe ścieżki są zdecydowanie bardziej wymagające - bez kasku i przypinanego zabezpieczenia się tutaj nie obędzie. Średni Park osobom początkującym postawi twarde warunki - pokonanie kolejnych tyrolek, skoków Tarzana, kładek, wiszących mostów i innych przeszkód nie przyjdzie nowicjuszowi zbyt prosto.

Na starych (doświadczonych w temacie) wyjadaczy czeka Duży Park. Trasa liczy w sumie 700 metrów (z czego 200 to ekscytujące zjazdy) i jest zbudowana zdecydowanie wyżej od pozostałych. Osoby niepewne swoich umiejętności mogą w tym przypadku poprosić (odpłatnie) o pomoc doświadczonego asystenta-instruktora.

Dodaj opinię
  • Przejście Małego Parku LINOWO - 20 zł
  • Przejście Średniego Parku LINOWO - 25 zł
  • Przejście Dużego Parku LINOWO - 30 zł
  • asekuracja instruktora w Dużym Parku LINOWO - +20 zł
  • siatka do skakania - 5 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Stosunkowo nowa, a mimo to już uznana przez gości atrakcja Dębek. Park linowy “Linowo” tworzą 3 trasy. Mały Park to de facto zabezpieczony siatkami, niski plac zabaw gdzie dominują kładki i mostki. Więcej rozbudowanych i trudniejszych stacji ma Średni Park. Najpoważniejszym wyzwaniem będzie 700-metrowy Duży Park, który można pokonać z pomocą instruktora.

Firma KM Studio może sfilmować wart uwiecznienia Park Linowy LINOWO kamerzysta na wesele Wrocław

Park Linowy LINOWO adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Linowy LINOWO, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Linowy LINOWO.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Linowy LINOWO. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-55 zł
    Park Linowy LINOWO cena biletu normalnego: 20-55 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Linowy LINOWO opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij