Park linowy Ju-huu!!!

Nad morzem nie brakuje opcji na wyciśnięcie z siebie siódmych potów: pływanie, różne odmiany surfingu, plażowe siatkówka czy piłka nożna… Od jakiegoś czasu normą w kurortach na wybrzeżu stały się też parki linowe, zapewniające uniwersalny trening i porządny zastrzyk adrenaliny. To aktywna, sportowa i z reguły całkowicie bezpieczna rozrywka dla dorosłych i dzieci.

Park linowy Ju-huu!!! w Dębkach składa się z 3 odrębnych tras: łatwej, trudnej oraz wysokiej. Pierwsza i najkrótsza spośród nich (10 etapów) przygotowana jest dla dzieci i początkujących, tak, aby nowicjuszy zapoznać ze specyfiką pewnych instalacji (siatki, mosty linowe, kładki, zjazdy, skoki itd.) i przyzwyczaić do poruszania się na wysokości.

Kolejne trasy zbudowane są coraz bliżej koron drzew i składają się z większej liczby elementów, umieszczonych nawet 5 metrów nad ziemią. W sumie do pokonania jest ładnych parędziesiąt ciekawych przeszkód - najlepiej ze szczerym, radosnym okrzykiem “Ju-huuuuu!!!” na ustach.

Dodaj opinię
  • bilet na trasę łatwą - 25 zł
  • bilet na trasę trudną -  25 zł
  • bilet na trasę wysoką -  30 zł
  • bilet na dwukrotne przejście tyrolkowni - 20 zł
  • bilet na pięciokrotne przejście - trasy łatwa i trudna 100 zł, za trasę wysoką dopłata 5 zł
  • bilet na dziesięciokrotne przejście - trasy łatwa i trudna 170 zł, za trasę wysoką dopłata 5 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Park sportowej rozrywki, położony w wydmowym lesie nad rzeką. W Dębkach specjaliści od budowania parków linowych przygotowali 3 odmienne trasy, różniące się długością, liczbą przeszkód do pokonania i wysokością ich umieszczenia. Wariant łatwy tworzy 10 etapów, instalacje trasy wysokiej wiszą 5 metrów nad ziemią. Ścieżka trudna plasuje się gdzieś pomiędzy nimi.

Park linowy Ju-huu!!! adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Ju-huu!!!, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Ju-huu!!!.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Ju-huu!!!. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-30 zł
    Park linowy Ju-huu!!! cena biletu normalnego: 20-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Ju-huu!!! opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij