Kort tenisowy w Gniewinie

Niewielka część rozbudowanego kompleksu sportowo-wypoczynkowego w pobliskiej gminie. Akurat jego tenisowa część nie grzeszy przesytem bogactwa - ale to nawet dobrze. Można spokojnie skupić się na pięknej i relaksującej grze.

Kort zbudowano ze sztucznej, dość twardej “dywanowej” nawierzchni - choć z wyglądu może przypominać ceglaną mączkę. Jednak tylko z wyglądu. Obiekt posiada sztuczne doświetlenie i ogrodzenie. Teren za płotem ma wymiary ok. 35×20 metrów, więc poza tenisowymi liniami pozostaje wystarczająco dużo miejsca dla graczy, by dobiegali do wyjątkowo trudnych piłek - zarówno w singlu, jak i w meczu deblowym.

Niezbędny do gry sprzęt - rakiety, piłki - można wypożyczyć na miejscu.

Dodaj opinię

Opłata za grę na gniewińskim korcie tenisowym - 30 zł za godzinę

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jedyny w swoim rodzaju rodzynek w pięknym sportowym cieście, jakim jest nowoczesny kompleks w Gniewinie. Obiekt nie posiada jakiś szczególnych atutów, które wyróżniałyby go na tle innych boisk - ale duże rozmiary “głębi kortu” pozwalają na spokojną, bezproblemową grę. Nawierzchnia jest sztuczna, w typie dywanowej - choć z daleka może przypominać ziemną.

Kort tenisowy w Gniewinie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kort tenisowy w Gniewinie, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kort tenisowy w Gniewinie.
Ceny biletów / cennik wejść do Kort tenisowy w Gniewinie. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 30 zł
    Kort tenisowy w Gniewinie cena biletu normalnego: 30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kort tenisowy w Gniewinie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij