Gminna kręgielnia w Gniewinie

Kręgielnia w Gniewinie powstała w ramach budowy rozległego kompleksu sportowo-wypoczynkowego na przełomie I i II dekady XXI w. Strefa bowlingowa stanowi bez wątpienia najważniejszą część lokalu, acz oferta było nie było barowych rozrywek jest znacznie szersza.

Do zbijania pionów przygotowano 4 wygodne, odpowiednio wyposażone tory - posiadają podajniki kul, konsole sterujące pracą automatów (w końcu odmian gry w kręgle jest całkiem sporo) czy ekrany wyświetlające bieżące wyniki. Przed przystąpieniem do gry należy zaopatrzyć się w odpowiednie buty - do obowiązkowego wypożyczenia na miejscu.

Osoby niezainteresowane bowlingiem, mają kilka innych gier do wyboru. Do dyspozycji są 2 stoły bilardowe, stanowisko z konsolą Xbox, 2 stoły z piłkarzykami, rozkładany stół do ping-ponga czy scenka do karaoke. Oczywiście nie mogło zabraknąć mini-baru z szeroką ofertą dań i napojów oraz telewizorem do pokazywania co ciekawszych rozgrywek sportowych.

Obiekt posiada możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej oraz wykładu, szkoleń bądź konferencji. A te ostatnie dzięki sali kinowej ze 180 miejscami.

Dodaj opinię

Cennik gniewińskiej kręgielni (czynne "do ostatniego klienta"):

  • od poniedziałku do czwartku - 25 zł/h od 12:00 do 15:00, 30 zł/h od 16:00 do 22:00
  • w piątki i w soboty - 30 zł/h od 12:00 do 15:00, 35 zł/h od 16:00 do 23:00
  • w niedziele i święta - 35 zł za godzinę
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Ciut precyzyjniejszą nazwą byłoby “Gminne Centrum Gier i Zabaw Barowych” - oczywiście w granicach normy i przyzwoitości. Dla miłośników bowlingu przygotowano 4 nowoczesne tory do kręgli i stosowne zaplecze w postaci wypożyczalni odpowiednich do gry butów i mini-baru. W lokalu można zagrać jeszcze w tenis stołowy, bilarda, piłkarzyki czy zorganizować karaoke.

Gminna kręgielnia w Gniewinie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Gminna kręgielnia w Gniewinie, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Gminna kręgielnia w Gniewinie.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Gminna kręgielnia w Gniewinie. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25-35 zł
    Gminna kręgielnia w Gniewinie cena biletu normalnego: 25-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Gminna kręgielnia w Gniewinie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij