Baltic Sports

Kajaki Dębki, Spływy Kajakowe w Dębkach. Mamy przyjemność zachęcić Państwa do aktywnego spędzania czasu na indywidualnym spływie kajakowym Dębki rzeką Piaśnicą.

Zaledwie 20 km od Wejherowa mieści się rezerwat "Piaśnickie Łąki" - Natura 2000 przez który przepływa urokliwa i przyjazna rzeka Piaśnica. Słynie ona z krystalicznie czystej wody oraz bogatego ekosystemu, a jej liczne meandry zagwarantują udaną zabawę, która na długo pozostanie w pamięci...

Trasa rozpoczyna się w bazie kajakowej Baltic Sports, a kończy swój bieg na najpiękniejszej plaży w Polsce w miejscowości Dębki. Spływ Piaśnicą bez utrudnień, przyjazny dla rodzin z dziećmi, idealny na pierwszy kontakt z kajakiem!

Dodaj opinię
Baltic Sports adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Baltic Sports, zobacz gdzie w Dębkach zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Baltic Sports.
Ceny biletów / cennik wejść do Baltic Sports. Redakcja serwisu www.xn--dbki-5va.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-20 zł
    Baltic Sports cena biletu normalnego: 15-20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Baltic Sports opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij